Online Randevu Sistemimiz Açıldı

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Online danışmanlık; yatırım yapmayı planladığınız alanlarda karşınıza çıkabilecek durumlar ile ilgili teknik sorularınıza yanıt bulabileceğiniz, girişimcilik projelerinizi hayata geçirirken yol haritasına ulaşabileceğiniz, mevcut işletmelerin ve girişimcilerin yararlanabileceği tüm teşvikler ve hibeler ile ilgili bilgi alabileceğiniz çağrı bazlı ilan edilen programların başvuru koşulları ve tüm detaylarına ilişkin ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabileceğiniz sistemdir.

Günümüzde zaman ulaşım ve yoğun iş koşulları nedeniyle pek çok firma ve girişimci danışmanlık hizmetlerinden yararlanamayıp iş hayatlarında birçok fırsatı kaçırmaktadır. Devlet desteklerine ve doğru danışmanlık hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile online hibe teşvik ve yatırım danışmanlığı hizmetimiz faaliyete geçmiştir.

Online danışmanlık hizmeti ile firmamızın kurucusu olan 2012 yılından bu yana toplam 242 milyon TL’lik yatırım projesini başarıyla yöneten birçok girişimcilik projesine ve yenilenebilir enerji yatırımlarına aktif olarak danışmanlık yapan Mehmet Gündoğar tarafından verilecektir.

Danışmanlık süresi 45 dakikadır.

Siz de hemen Hibe, Teşvik ve Yatırım Online Danışmanlık hizmetinden faydalanmak isterseniz hemen buraya tıklayarak randevu alabilirsiniz.