Kurumsal

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Hakkımızda

Mehmet Gündoğar Danışmanlık & Mühendislik; devlet teşvik ve hibe programlarına yönelik alanında uzmanlığını kanıtlamış Mehmet Gündoğar’ın deneyimlerini hizmete dönüştürdüğü iş ve proje geliştirme merkezidir. 2012 yılından bu yana 200’ü aşkın projenin değerlendirilme ve yürütülme aşamalarında edinilen deneyimin eseri olarak yatırımcılara en doğru yönlendirme ve çözümler ile projelerin hayata geçirilmesine destek olmaktadır. Her geçen gün artan müşteri portföyü ve yatırımcıları ile profesyonel samimiyet ve güvene dayalı iş ilişkileri kurarak yatırımcılara sadece proje geliştirme, başvuru ve uygulama alanlarında değil yönetim danışmanlığı hizmeti kapsamında hayata geçirilmiş yatırımların teşviklerle desteklenmesi hususunda da hizmet vermektedir.

  • Misyon: Yatırımcıların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik en uygun devlet destekleri modellerini tespit edip, yatırım süreçlerini en iyi şekilde yöneterek Türkiye’nin danışmanlık sektöründe ki önde gelen Proje Geliştirme Merkezi olmaktır.
  • Vizyon: Türkiye’nin her yerinde sunduğu yüksek kalitedeki danışmanlık hizmetleri ile rakiplerine örnek olan, yenilikçi yaklaşımlar sunarak bir danışmanlık firmasından çok daha fazlasını vaat eden, sektörünün lideri bir merkez olmaktır.
img

Hizmetlerimiz

Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve birçok yatırıma imzasını atmış ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin ardında kurumsal sistemi, bilgi birikimi ve güvene dayalı iş ilişkileri yer almaktadır. İş birliği içinde olduğu kuruluşlarla oluşturduğu karşılıklı güven, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti çalışma anlayışının en önemli değerlerini temsil etmektedir.

shape hero-img

2. Teşvik ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

shape hero-img
shape hero-img

4. Anahtar Teslim Çiftlik Uygulamaları Hizmetleri

shape hero-img

3. Elektrik Mühendislik Hizmetleri

shape hero-img
shape hero-img

5. Anahtar Teslim Güneş Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri

6. Proje ve Ruhsat Takibi Hizmetleri

Hedef Yolunda İlk Durak!

Mehmet Gündoğar Danışmanlık & Mühendislik ile bugüne kadar yüzlerce proje, milyonlarca lira destek aldı.

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Danışan

00+

Girişimcilik Projesi

00+

Yatırım Projesi

00

Yatırım

00

Devlet Desteği

Aklınızdaki projeyi hemen hayata geçirmek için;

İletişim