Kurumsal

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Hakkımızda

Mehmet Gündoğar Danışmanlık & Mühendislik; devlet teşvik ve hibe programlarına yönelik alanında uzmanlığını kanıtlamış Mehmet Gündoğar’ın deneyimlerini hizmete dönüştürdüğü iş ve proje geliştirme merkezidir. 2012 yılından bu yana 200’ü aşkın projenin değerlendirilme ve yürütülme aşamalarında edinilen deneyimin eseri olarak yatırımcılara en doğru yönlendirme ve çözümler ile projelerin hayata geçirilmesine destek olmaktadır. Her geçen gün artan müşteri portföyü ve yatırımcıları ile profesyonel samimiyet ve güvene dayalı iş ilişkileri kurarak yatırımcılara sadece proje geliştirme, başvuru ve uygulama alanlarında değil yönetim danışmanlığı hizmeti kapsamında hayata geçirilmiş yatırımların teşviklerle desteklenmesi hususunda da hizmet vermektedir.

  • Misyon: Yatırımcıların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik en uygun devlet destekleri modellerini tespit edip, yatırım süreçlerini en iyi şekilde yöneterek Türkiye’nin danışmanlık sektöründe ki önde gelen Proje Geliştirme Merkezi olmaktır.
  • Vizyon: Türkiye’nin her yerinde sunduğu yüksek kalitedeki danışmanlık hizmetleri ile rakiplerine örnek olan, yenilikçi yaklaşımlar sunarak bir danışmanlık firmasından çok daha fazlasını vaat eden, sektörünün lideri bir merkez olmaktır.
img

Hizmetlerimiz

Kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve birçok yatırıma imzasını atmış ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin ardında kurumsal sistemi, bilgi birikimi ve güvene dayalı iş ilişkileri yer almaktadır. İş birliği içinde olduğu kuruluşlarla oluşturduğu karşılıklı güven, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti çalışma anlayışının en önemli değerlerini temsil etmektedir.

shape hero-img

2. Teşvik ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

shape hero-img
shape hero-img

4. Anahtar Teslim Çiftlik Uygulamaları Hizmetleri

shape hero-img

3. Elektrik Mühendislik Hizmetleri

shape hero-img
shape hero-img

5. Anahtar Teslim Güneş Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri

6. Proje ve Ruhsat Takibi Hizmetleri

Ekibimiz

Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız ve ilgili kurumlarda uzun yıllar tecrübe kazanmış proje danışmanlarımız.

Mehmet Gündoğar

Mehmet Gündoğar

PROJE YÖNETİM DANIŞMANI

Yaşar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Mehmet Gündoğar, Ege Üniversitesi Güneş Enerji Enstitüsü bünyesinde Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Programında yüksek lisans eğitimi aldı. 2008 – 2010 Yılları arasında İzmir Kalkınma Ajansı bünyesinde Program Yönetim Birimi ve İzleme Değerlendirme Birimlerinde görev yaptı. Ajansın mali destek programları ile 200’ü aşkın yatırım projesinin değerlendirme ve izleme süreçlerinde aktif rol aldı. 2012 yılı itibari ile kendi kurduğu danışmanlık ve mühendislik firması üzerinden proje yönetim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Tarım ve Kırsal Kalkınma Yatırımlarına oldukça önem veren Mehmet Gündoğar çalışmalarını bu yöne çevirdi ve 122 Milyon TL yatırım değeri olan tarımsal yatırım projelerini başarı ile yönetti. Tarımsal yatırım projeleri alanlarında uzmanlaşan Mehmet Gündoğar aynı zamanda yenilenebilir enerji yatırımları ve girişimcilik projelerine de aktif olarak danışmanlık yapmakta ve başarıya ulaştırmaktadır. mehmet@mgundogar.com

Sedef Özer

Sedef Özer

İŞ YÖNETİM DANIŞMANI VE YATIRIM MENTÖRÜ

Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2000 yılında mezun olan Sedef Özer aynı üniversitede uluslararası pazarlama alanında yüksek lisansını tamamladı. 2006 yılına kadar özel sektörde dış ticaret, satış ve pazarlama alanlarında çalıştı ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının Avrupa Birliği Projeleri’nde koordinatör ve uzman olarak görev aldı. 2006 yılında İzmir Kalkınma Ajansı’nda çalışmaya başlayan Özer, program yönetimi, sosyal kalkınma programları ve girişimcilik alanlarında çalıştı ve 3 yıl boyunca Program Yönetim Birimi Başkanlığı yaptı. Ajanslar tarafından sağlanan ilk hibe programlarının yönetimini üstlendi ve 65 Milyon TL bütçeli 6 mali destek programını başarıyla yönetti. Daha sonra aynı kurumda beş yıl Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü olarak çalıştı. Türkiye’nin ilk bölgesel yatırım tanıtım stratejisini hazırlayarak, İzmir’e yeni yabancı sermayeli ve teknoloji yatırımları kazandırılması sürecini yönetti. Görevde bulunduğu süre içerisinde toplam 79 milyon avronun bölgeye kazandırılmasına katkı sağladı.

Serkan Gümüş

Serkan Gümüş

YÖNETİŞİM VE VE KALKINMA DANIŞMANI

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Serkan Gümüş Ege Üniversitesi Bölgesel Kalkınma Programında yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir. 2008 yılında İzmir Kalkınma Ajansında uzman olarak çalışmaya başlamış, ajansın hibe programlarının hazırlanması, yönetilmesi ve sonuçlandırılması süreçlerinde yer aldı. İzmir’in EXPO 2020 adaylığında EXPO alanı koordinatörü, iletişim ve lobi uzmanı olarak çalıştı. Türkiye’nin ilk kentsel pazarlama stratejisi olan İzmir Kentsel Pazarlama Stratejisi’nin hazırlanması ve uygulanmasında süreçlerini yürüttü. İzmir’in ulusal ve uluslararası alanda birçok ortamda tanıtımını gerçekleştirdi. Sonrasında AR-GE, İnovasyon, dijitalleşme, akıllı uzmanlaşma konularında çalıştı. Uzmanlık alanları Stratejik Planlama, Bütçeleme ve Finans, Bölgesel Kalkınma ve Yönetişim, Proje Yönetimi, Paydaş Yönetimi, Pazarlama, AR-GE ve İnovasyon Stratejileri, Devlet Teşvik, Destek ve Hibeleri, Kamu ve Sivil Toplum İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, İletişim ve Medya ile İlişkiler’dir.

Fatih Buğra Bayguş

Fatih Buğra Bayguş

İŞLETME ORGANİZASYONU VE YÖNETİM DANIŞMANI

İlk, orta ve lise eğitimini Sivas'ta tamamlayan Fatih Buğra BAYGUŞ, Eskişehir'de İşletme eğitimini bitirdikten sonra, kısa bir dönem Fizik bölümüne devam etmiş, sonrasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde Kimya Mühendisliği eğitimi almış ve üniversite yaşantısına burada son vermiştir. Eğitiminin ardından, yönetim ve organizasyon alanlarında pek çok çalışmada yer alan Fatih Buğra BAYGUŞ, ülkemizin ismi duyulan birçok turizm kuruluşunda uzun yıllar boyunca yönetici olarak çalıştı. Uzmanlık alanları; Turizm ve Otelcilik, Protokol Yönetimi, İşletme Organizasyonu, Tedarik Zincirleri Organizasyonu, Personel Yönetimi, Halkla İlişkiler ile Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi’dir.

Musa Güldal

Musa Güldal

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRME UZMANI

Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Musa Güldal, staj çalışmalarını İzmir Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde tamamladı ve sonrasında sektörün önde gelen özel çevre danışmanlığı firmalarında çevre mühendisi olarak görev yaptı. Ağırlıklı olarak tarımsal yatırımların çevresel etki değerlendirmelerini yapan Musa Güldal birikimlerini ve deneyimlerini yatırımcılara sunmaktadır. Uzmanlık alanları; ÇED İnceleme ve Raporlama, Atık Yönetimi, Tehlikeli Atıklar Tesis Planlama , Çevre Politikaları ve Stratejileri, Çevre Politikalarının Teşvik Mekanizmaları ile Uygulanabilirliği ve Proje Yönetimi’dir.

Özcan Süzen

Özcan Süzen

ELEKTRİK TAAHHÜT ŞANTİYE VE SAHA KOORDİNATÖRÜ

Yaşar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Özcan Süzen, Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde iki yıl boyunca Bölge Elektrik Mühendisi olarak görev yaptı. Daha sonrasında elektrik taahhüt alanına yöneldi ve bu alanda uzmanlaştı. 2015 Yılından bu yana elektrik taahhüt, proje ve yüksek gerilim işletme sorumluluğu alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. , Starbucks Coffe Company, LMK Restaurant Group gibi bir çok büyük firmanın ve yeni yatırımların AG ve OG taahhüt işlerini başarı ile yürütmektedir.

Meryem Şeyda Gündoğar

Meryem Şeyda Gündoğar

ELEKTRİK TESİSAT PROJELENDİRME UZMANI

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Mezunu olan Meryem Şeyda Gündoğar, Elektrik İç Tesisat ve Güneş Enerji Santralleri İç Tesisat Projeleri alanında kendini geliştirmiş ve birçok projenin tasarımını gerçekleştirmiştir. Tasarladığı projelerinin keşif metrajlarının hazırlanması ve hakedişlerinin gerçekleştirilmesi alanlarında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. seyda@mgundogar.com

Hedef Yolunda İlk Durak!

Mehmet Gündoğar Danışmanlık & Mühendislik ile bugüne kadar yüzlerce proje, milyonlarca lira destek aldı.

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Danışan

00+

Girişimcilik Projesi

00+

Yatırım Projesi

00

Yatırım

00

Devlet Desteği

Aklınızdaki projeyi hemen hayata geçirmek için;

İletişim
Bize Whatsapp'tan ulaşın.